Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat

20 kwietnia

Niestety, nie mamy dobrych wieści:(… Zdaniem dr Gaille z Toronto na obu zdjęciach widać aktywnego guza. Dr Hungerford z Londynu również widzi wzrost guza między wrześniem a lutym oraz między lutym a marcem.. W następnych badaniach powinno wyjść czy guz jeszcze wzrósł, jeżeli tak to będzie to znaczyło, że ostatnia termoterapia i zamrażanie nie pomogły i będziemy musieli rozważyć, np. płytkę radioaktywną. Czekamy na wskazówki od dr Gaille i dalsze informacje dotyczące leczenia od dr Hungerforda. Musimy czekać…Kategoria: Bez kategorii

Komentarzy: 4 do wpisu “20 kwietnia”

 1. Lucyna Rusin pisze:

  Witam kochani, z tego co czytam i śledzę dalsze Wasze losy jesteście niezmiernie dzielni. Wierzę, ze wszystko dobrze sie skończy. Pozdrawiam Was bardzo gorąco. Całuski od Nikodema z CZD.

 2. Kasia pisze:

  dołączam się do słów Lucy. Moniczko, dacie radę i wygracie chociaż wiem, że nie jest Wam łatwo. Tosia jest silną dziewczynką. Myślimy o Was i przesyłamy mocne uściski.
  Kasia i Maciusiem z CZD.

 3. ania pisze:

  Kochana Moniko,
  Będę się modlić, żeby wasz Tosia wyzdrowiała. Moje dzieko lekarze chcieli usunąć aż 3-krotnie, jeszcze zanim się urodziło. Potem długo nie dawano jej żadnych szans. Ale wiara i modlitwa naprawdę czynią cuda- i to nie jest żaden wyświechtany frazes, zwłaszcza jeśli na swojej drodze spotyka się wybitnych lekarzy, którzy chcą walczyć razem z rodzicami. Mam cudowną, kochaną córeczkę i choć każdego ranka budzę się z lękiem czy kolejny dzień zakończymy z ulgą czy strachem, wierzę, że ktoś opiekuje się nią przez cały czas.
  Jestem z Wami całym sercem.
  ania

 4. Anita pisze:

  Antosiu dziś Twoje urodzinki więc życzę Ci wszystkiego najlepszego przede wszystkim dużo zdrówka i uśmiechu.Buziaczki.

Zostaw odpowiedź

Please type the characters of this captcha image in the input box

Wprowadź kod z obrazka