Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat

Wieści z Londynu

Długo mnie tutaj nie było :( wiem, że wszyscy z niecierpliwością czekają na wieści z Londynu… przepraszam Was kochani :( ledwo wróciliśmy z Londynu sprawy, a w zasadzie problemy, związane z organizacją dwóch koncertów dla Tosi pochłonęły mnie tak bardzo, że nie mogłam znaleźć czasu na opisanie naszego pobytu u dr Hungerforda.
Wieści są bardzo dobre :) Po pierwsze, na razie nie ma wznowy… :) co, jak wiadomo, nie oznacza, że tak zostanie, ale… po drugie, jeśli będzie wznowa, a guzy aktywne będą do 2,8 mm zastosujemy krioterapię (zamrażanie) bądź płytkę radioaktywną – te metody, które Tosieńka miała do tej pory przy wznowach…Zdaniem dr Hungerforda, te dwie metody są najbezpieczniejsze, czytaj najmniej inwazyjne dla organizmu. Po trzecie, jeśli wznowa będzie większa, niż te ok. 2,8 mm, Tosia kwalifikuje się na melfalan, i to na oba oczka. Dzięki Bogu!!! I takie wieści chcieliśmy usłyszeć :) Kolejną ważną informacją jest to, że Tosia może… nie znaczy, to że na pewno tak jest… ale może widzieć na lewe oczko:) dlatego warto walczyć o oba… Czyż nie wspaniałe wieści? Sama nie wiem, jak mamy opisać swoją radość…
Jest niestety jedna, smutna informacja… dotyczy ona oczywiście kosztów, bez których nie ma mowy o leczeniu w Londynie. Leczenie melfalanem jest leczeniem miejscowym, co znaczy tyle, że koszt leczenia obu oczek wzrósł do 60 tys funtów :( (prawie 300 tys zł) a czas takiego leczenia wydłuża się z 3 do 6 miesięcy… nie można podawać melfalanu do obu gałek jednocześnie ze względu na bliskość oczu z mózgiem i ryzykiem jego uszkodzenia… to jest bardzo dużo pieniędzy, ale jak ma się świadomość, że dzięki tym pieniądzom, w przypadku wznowy, można uratować Tosi życie i widzenie, cel jest jeden… uzbierać te pieniądze… i wierzę, że się uda…
Na koncie mieiśmy 130 tys… z tego musieliśmy wziąć 15 tys na konsultację, więc zostało nam ok 115 tys… mamy więc prawie połowę…myślimy pozytywnie… cały czas, nieprzerwanie, i działamy…a Wy nam pomagacie… Dziękuję Wam wszystkim. Dziękuję również Tomkowi i Oldze z Wielkiej Brytanii, którzy zmobilizowali swoje siły i zebrali dla nas ponad 800 funtów… Polacy, jak i Anglicy, również pomagają naszej Tosi :)
No a teraz informacja dotycząca koncertów:
ESKULAP 28.10.2010 – szczegóły na plakacie w zakładce aktualności… cegiełki za 20 zł i 30 zł (z bonusem w postacie bransoletki z hasłem Muzyka ToSię Leczy)
BLUE NOTE 03.11.2010 – szczegóły wkrótce… plakat będzie gotowy od nast. tygodnia :)
Bądźcie z nami na kocertach… weźcie rodziny, przyjaciół, znajomych…
Do zobaczenia :) i usłyszenia :)Kategoria: Bez kategorii

Komentarz: 1 do wpisu “Wieści z Londynu”

  1. AniaHaniaFranek pisze:

    Super informacje!!!trzymam kciuki, jestem z Wami!!! ;o)

Zostaw odpowiedź

Please type the characters of this captcha image in the input box

Wprowadź kod z obrazka